Discover the finest spaces
Delen

Dopper opent meeting & eventlocatie Oceans in hoofdkantoor Haarlem

Dopper, de bekende fabrikant van recyclebare flessen, opende onlangs werkplekverhuurder en evenementenlocatie Oceans in Haarlem. Hier kun je als bedrijf een vaste werkplek huren, binnenlopen voor een flexplek, één van de negen vergaderruimten reserveren of verschillende soorten events organiseren. De eerste huurder is – hoe kan het ook anders – Dopper, die zijn hoofdkantoor naar Oceans verhuisde. Het gebouw is zo duurzaam mogelijk verbouwd en ingericht en heeft bovendien een geavanceerd ventilatiesysteem dat volgens Oceans schonere lucht verspreidt dan de buitenlucht.

Het pand van Oceans aan de Gonnetstraat werd jarenlang gebruikt als laboratorium. Daarna stond het een flinke tijd leeg en dus moest er de afgelopen maanden veel verbouwd worden. Zo zijn de ramen gerestaureerd en opnieuw geverfd, zijn de oude laboratoriumdeuren teruggeplaatst en er is een compleet nieuwe hoofdingang neergezet. De vijf verdiepingen van Oceans hebben allemaal een eigen naam en doel. De kelder heet The Undercurrent, hier kunnen ideeën worden bedacht in de vergaderruimten. Op de begane grond kunnen deze ideeën worden besproken en verder ontwikkeld in restaurant Mama Gaia dat alleen plantaardig eten serveert. In de Dunes, verdieping 1, 2 en 3, kun je werken aan de uitvoering van het plan op de verschillende soorten werkplekken. Op het dak komt binnenkort dakkas The Galaxy waar allerlei groenten verbouwd gaan worden.

Oceans

In de kelder van het nieuwe Oceans liggen zes ruimten van allerlei formaten voor vergaderingen, presentaties, trainingen of andere soorten events. Deze ruimten zijn bijna klaar om gehuurd te worden. Verder is er nog een grotere workshopruimte op de begane grond en zijn er twee kleine meetingrooms op de tweede verdieping. Ook een wat uitgebreider event in restaurant Mama Gaia is in overleg mogelijk. “Oceans is een unieke ‘impact hub’ die duurzaamheid ademt. Het is onze missie om een beweging op gang te brengen. Dit doen we samen met onze huurders en bezoekers. Goed voor jezelf én je omgeving zorgen staat hierbij centraal. Dit is terug te zien in de manier waarop het pand is gebouwd, maar ook in ons plant-based restaurant en de inspirerende events die we zelf hosten”, legt Emmy Nannes van Oceans uit.

Tijdens de renovatie van het pand en bij de inrichting ervan is veel aandacht besteed aan duurzaamheid. Zo is meer van negentig procent van het sloopmateriaal hergebruikt. Ook is de akoestische spray op het plafond gemaakt van gerecycled papier met natuurlijke lijm, gebruiken de urinoirs geen water, komt het vernieuwde glas van de ramen uit de oude Rembrandtoren in Amsterdam en is het tapijt op de eerste, tweede en derde verdieping gemaakt van gerecyclede visnetten. Bovendien zorgt het geavanceerde ventilatiesysteem van Ionair voor natuurlijk zuivere lucht.

X

Mooie venue?

Meld je nu aan en ontvang elke week het laatste locatienieuws.

LAAT JE INSPIREREN

Laatste nieuws: LocatieFlash

Meld je aan voor onze LocatieFlash en mis nooit meer het laatste nieuws over nieuwe en gerestylede locaties.