Discover the finest spaces
Delen

Dertig jaar Feel Good TentEvent: ‘Ik doe dit nu al zo lang, maar elke keer raak ik opnieuw betoverd door de magie van deze plek’

Wat ooit volgens eigenaresse Inez Kroon begon met ‘nagenoeg niks’ is nu uitgegroeid tot een bedrijf op een sprookjesachtige plek midden in het bos. Hier vinden de meest verrassende bedrijfsfeesten en andere soorten events plaats. We hebben het over Feel Good TentEvent BV: het bedrijf van Inez en haar man Ruud. Ze vieren een jubileum dit jaar: Feel Good TentEvent bestaat namelijk dertig jaar.

“We zijn een allround organisator geworden van bijzondere buitenfeesten, evenementen en bedrijfsfestivals”, legt Inez uit. “De plek heeft zóveel sfeer en is zó verrassend. Dat wekt veel verwondering op, zoveel magie.”

Feel Good TentEvent

En dat begint al met de wandeling naar de plek toe, meldt ze. “De wandeling naar de locatie toe: heel bijzonder hoe vaak daar complimenten over komen. Dit was altijd al een bospaadje, maar toen nog niet met houtsnippers. Ruud heeft er houtsnippers op gebracht, omdat dat er verzorgd uit ziet, en sindsdien krijgen we daar heel veel complimenten over. Zo’n leuk slingerpaadje: je weet niet waar het heen leidt en dan kom je op die open plek in het bos, dat blijft speciaal. Ook als ik naar mezelf kijk, ik verwonder mezelf er nog steeds over hoe betoverd ik kan raken door de magie van die plek. Ik doe dit nu al zolang: maar het verveelt nooit.”

Inez vertelt dat het bedrijf destijds heel organisch is gegroeid. “We zijn ooit begonnen met één trekpaard en één wagen. De wagen hebben we nog steeds, een prachtige blauwe zigeunerwagen. Die is bijna een soort mascotte geworden. We namen het paard en de wagen mee naar een landgoedfair en hielden demonstraties. Mensen vonden dat heel leuk, maar vroegen steeds wat we met die wagen deden. Wij hadden nog niet echt een idee daarbij. We hadden die wagen gekocht van onze laatste centen en we vonden hem gewoon prachtig. We zijn daaromheen wat gaan verzinnen, om mensen mee op pad te nemen.”

Tenten

Dat was allemaal nog in de omgeving van Leusden, legt ze uit.  “We zijn op een gegeven moment verhuisd naar Lage Vuursche. Toen kwam al snel de vraag of een picknick voor volwassenen ook kon. Dat kon, maar je wil natuurlijk niet dat zo’n picknick in het water valt. Dus dan kwam er een tent bij. Zo is het met de tenten begonnen. We zijn voortdurend bezig geweest met hoe we onze passie voor natuur en verwondering om konden zetten naar iets we met anderen konden delen. Toen nog in kleine groepjes, maximaal vijftien mensen; anno 2026 ontvangen we gastenaantallen van soms wel duizend man.”

De vreugde met de trekpaarden stopte toen één van de paarden, en haar veulen, overleed. “Dat was zo’n klap voor ons, dat we geen plezier meer hadden in het organiseren van activiteiten met paarden. We zijn toen verder gegaan met Feel Good TentEvent, wat toen nog anders heette: eerst ‘De Ierse Trek’, daarna ‘Ierse Trek Tent Event’. Uiteindelijk werd de naam van de organisatie Feel Good TentEvent.” Vanuit zakelijke events kwam heel organisch de vraag of je ook op deze plek kon trouwen. “Zelf zijn we 22 jaar geleden getrouwd op onze eigen locatie. Tóen hadden we nog niet kunnen bedenken dat buiten trouwen in de natuur zó populair zou worden.”

Inez en Ruud spelen nog met leuke ideeën om het jubileum te gaan vieren. Inez: “Het zou bijvoorbeeld leuk zijn om alle bruidsparen die hier zijn geweest uit te nodigen. We kijken nog even wat voor leuks we voor zakelijke klanten kunnen verzinnen.”

Trekpaarden

Na vele jaren zijn uiteindelijk de trekpaarden terug van weg geweest. “Want als je eenmaal een groot hart voor trekpaarden hebt… die liefde popt dan tóch weer op. Een paar jaar geleden hadden we het erover. Dus sindsdien zijn er weer twee trekpaarden gekomen. Ze zijn een levende decoratie en ondanks hun indrukwekkend grote postuur: heel vriendelijk en toegankelijk. Vaak maken ze onderdeel uit van programma’s. Zo doen we er bijvoorbeeld demonstraties mee en introductieworkshops paardencoaching. Ze zijn dus terug, en maken deel uit van de beleving. Dat is bij ons eigenlijk wel een sleutelwoord: beleving en bezieling. Dat doen de paarden ook heel mooi.”

Activiteiten

In de loop der jaren heeft Inez veel zien veranderen. Zo kwamen er steeds meer activiteiten, spellen en vormen van entertainment bij tijdens de zakelijke events bij Feel Good TentEvent. Ook komen bedrijven met eigen ideeën. “Dat houdt het lekker afwisselend. We bewegen graag mee en kijken samen wat past, vaak ook met programma’s die in connectie staan met de natuur.”

“Wat dat betreft”, vervolgt ze, “is aan alles te merken dat Feel Good TentEvent echt een hart en een ziel heeft.  Ons team is oprecht warm, betrokken en gastvrij. Dat horen we vaak terug. Dat vind ik een geweldig compliment aan ons team.”

X

Mooie venue?

Meld je nu aan en ontvang elke week het laatste locatienieuws.

LAAT JE INSPIREREN

Laatste nieuws: LocatieFlash

Meld je aan voor onze LocatieFlash en mis nooit meer het laatste nieuws over nieuwe en gerestylede locaties.