Kom tot rust bij deze flexibele en veelzijdige venue omringd door natuur
Soms zoek je een locatie waar je écht even weg bent uit het drukke leven van alledag. Waar je samen met je gasten kunt focussen en creatief kunt zijn. Of waar je juist samen kunt ontspannen en verbinden in de buitenlucht. De moderne evenementenlocatie en familiebedrijf Green Village in Nieuwegein is hier perfect voor. Het prachtige landhuis met rieten dak, de sfeervolle Orangerie en het Koetshuis worden omringd door een groene tuin van maar liefst 2500 vierkante meter. Hier organiseer je het hele jaar door de tofste barbecues, borrels en diners in festivalstijl tot 500 personen. Tijdens congressen, presentaties of lanceringen kun je kiezen uit allerlei ruimtes in verschillende stijlen, waardoor deze venue zich moeiteloos aanpast aan je event. Wij nemen een kijkje bij deze flexibele locatie omringd door de natuur!
Wanneer we vanaf de tram vanuit Utrecht Centraal in vijf minuutjes naar Green Village lopen, kunnen we ons niet voorstellen dat deze locatie middenin het groen ligt. We lopen langs allerlei moderne gebouwen en horen auto’s op de achtergrond razen. Totdat we opeens een prachtige groene heg zien met daarachter een tuin vol kleurige bloemen en struiken. We lopen door de entreepoort en het voelt echt alsof we in een oase van rust belanden. Parkeren doe je gemakkelijk op het eigen parkeerterrein met 100 plekken of in de buurt. Daarna loop je door een prachtige aangelegde tuin het sfeervolle landhuis binnen. Een betere entree kun je je eigenlijk niet wensen. En dan zijn we nog niet eens binnen geweest…
Green Village
Dat er heel goed over de indeling van deze evenementenlocatie is nagedacht, merk je meteen. We komen binnen in de ruime ontvangstruimte waar de open haard, pal voor de entree, meteen opvalt. Die zorgt voor een relaxte, verwelkomende sfeer. Ook vind je hier de garderobe zodat iedereen de jas meteen kwijt kan. Tijdens events is er bovendien bij de entree genoeg plek voor een registratiebalie waar je gasten zich kunnen aanmelden. Deze moderne en stijlvolle ruimte heeft verschillende cirkelvormige zitjes van blauw velours, tafels van wit marmer en een prachtig uitgelichte bar van witte mozaïek tegeltjes. Helemaal uitgerust om je gasten in stijl te verwelkomen met een kopje koffie of thee en verschillende zoete lekkernijen.
Bij grotere events wordt de aangrenzende ruimte ook gebruikt voor ontvangsten. De brede glazen deuren worden dan open gezet waardoor de ontvangstruimte twee keer zo groot wordt. Ook hier staan verschillende moderne zwarte statafels met bijpassende krukken, gezellige cirkelvormige zitjes en een bar. Vanuit daar serveert het team van Green Village de drankjes uit, maar op verschillende plekken staan ook koffieautomaten zodat je gasten ook zelf snel koffie kunnen pakken. Ook de lunch of een borrel wordt vaak in de ontvangstruimte geserveerd.
De plenaire- en feestzaal | Combinatiezaal III en IV
Vanuit de ontvangstruimtes loop je zo de grootste zaal van deze locatie binnen. Deze grote ruimte van 220 vierkante meter is later aan het pand toegevoegd en daarom superslim ingedeeld met heel veel lichtinval. De tientallen glazen lampen aan het plafond zijn echte eyecatchers, net zoals de enorme bloemstukken. Er is bovendien meubilair voor verschillende soorten opstellingen in huis dat je in kan zetten tijdens je event. Het plenaire gedeelte van een congres, een productlancering of een awardshow tot 250 personen bijvoorbeeld vindt hier meestal plaats. Natuurlijk is alle techniek aanwezig die je hiervoor nodig hebt. En dankzij de grote bar die je ook hier vindt, kun je er ook prima een spectaculair bedrijfsfeest tot 300 personen organiseren. Heb je minder ruimte nodig? De ruimte is ook gemakkelijk op te splitsen in de Combinatiezalen III en IV.
Natuurlijk heeft de plenaire ruimte ook een eigen aangrenzend terras! Dit geldt trouwens voor alle ruimtes van deze locatie, want buitenlucht en de natuur is hier heel belangrijk. Bij lekker weer wordt hier standaard de lunch of borrel geserveerd. En als je behoefte hebt aan een sportieve break tijdens je event, kun je pal naast het terras jeu de boulen!
Orangerie
Vanuit de plenaire ruimte lopen we door naar een van de pronkstukken van Green Village: de Orangerie. Deze ruimte is bijna helemaal van glas, zelfs het dak! Hierdoor heb je hier het ultieme binnen-buitengevoel. De ruimte is helemaal nieuw gebouwd, maar heeft wel allerlei authentieke details en klassieke pilaren. Net zoals de oranjeries van vroeger waar planten werden bewaard die niet tegen de kou van de winter konden. In de Orangerie wordt bij slecht weer vaak een uitgebreid lunchbuffet uitgestald. Maar het is ook mogelijk om bijvoorbeeld een presentatie in de Orangerie te doen. Voor als je echt even iets anders dan anders wil. Lunchen en borrelen doe je ook hier natuurlijk op het aangrenzende terras.
Catering
Green Village heeft een eigen keuken die super flexibel is. De basis kun je vinden in hun foodbook, maar als je andere wensen hebt dan gaat Chef-kok Robbert van Dijk graag met je in overleg. Van een heerlijk broodje hamburger tot een culinair vijf-gangen-diner: er wordt hier altijd gekeken naar wat bij jouw event past. Ook op de verschillende terrassen is van alles te beleven op culinair gebied. In de zomer transformeren ze in Summer Village met bijvoorbeeld een cocktail bar, een Slush Puppy machine, een ijskoffie kar, een saladebar en een uitgebreid barbecue buffet. En in de winter vind je hier Winter Village met duizenden lampjes en winterse lekkernijen, zowel buiten als binnen.
Het Koetshuis
Als we verder lopen over de grote gezellige terrassen, zien we het Koetshuis al liggen. Hier is weer een compleet andere beleving gecreëerd in een totaal andere stijl. Deze locatie is namelijk ingericht als sfeervol bruin café met tientallen foto’s, schilderijen en bordjes aan de muren, heel veel hout en een open haard. De twee ruimtes in het Koetshuis zijn ideaal voor presentaties, diners of borrels met een wat informelere sfeer. Je hebt hier echt je eigen locatie inclusief terras en dat geeft een exclusief gevoel. Bij een groter event kun je het Koetshuis ook heel goed inzetten als subruimte.
Familiebedrijf
Wat Green Village echt uniek maakt, naast de vele ruimtes in allerlei stijlen, is de sfeer die er hangt. Zo’n informele familiaire sfeer die typisch is voor een familiebedrijf. De familie Van Hooijdonk, die ook eigenaar is van het naastgelegen NBC Congrescentrum, is bijna dagelijks op de werkvloer aanwezig. Ze zijn echt betrokken bij hun bedrijven en stellen werkplezier voorop. En dat merk je aan alles. Veel werknemers werken er al jaren en hebben de locatie gemaakt tot wat het nu is.
Flexibel en veelzijdig
Green Village is lang niet alleen maar geschikt voor grote feesten en events tot 500 personen. Er zijn ook nog twee kleinere ruimtes op de eerste verdieping van het hoofdgebouw en de bijzondere Wijnbar. In deze laatste ruimte vind je een complete muur vol met allerlei soorten wijnen én zelfs een privé-terrasje. Dus ook voor vergaderingen, heisessies en boardmeetings kun je hier heel goed terecht.
Echt even uit de hectiek stappen, doe je dus bij Green Village. Een oase van rust in het midden van ons land en vlakbij de A2, A12 en A27. Borrelen, jeu de boulen en lekker eten op de terrassen tussen de bloemen en struiken. De keuze tussen ruimtes in uiteenlopende stijlen en groottes. Heerlijk duurzaam eten van lokale leveranciers. En de gastvrijheid van een team dat écht plezier heeft in hun werk. Bij Green Village vind je dit allemaal!
Highlights
- Een oase van rust omringd door 2500m2 aan tuinen
- Heel veel flexibele ruimtes in allerlei stijlen en groottes voor events tot 500 personen
- Met 4 terrassen en 6 jeu de boules banen
- Eigen keuken en foodbook vol duurzame gerechten met lokale ingrediënten
- Middenin ons land, vlakbij de A2, A12 en A27 en makkelijk te bereiken per ov